Locuri de munca

Locuri de munca vacante la Xact Consulting:

Suntem interesati sa completam echipa noastra cu urmatoarele posturi:

MANIPULANT MARFA - pozitie vacanta la depozitul din Valu lui Traian

Descrierea postului

- Incarcarea si/sau descarcarea marfurile in/din autovehicule.

- Pregatirea coletelor pentru livrare in baza facturilor si a notelor de transport.

- Aranjarea produselor in depozit dupa sortimente si specificatii.

- Asamblarea de mobilier (scaune).

 -Pastrarea ordinii si curateniei in depozit.

Cerinte

- Minim studii medii.

- Persoana foarte ordonata, corecta, cinstita si dornica sa munceasca.

- Aptitudini de comunicare, de organizare.

- Aptitudini tehnice (asamblare mobila, scaune, mici reparatii) - optional

- Carnet de sofer categoria B (optional).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera un salariu de 1.700 lei brut, bonuri de masa si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic si competitiv.

Te invitam sa ne trimiti CV prin posta, la adresa mun.Constanta, str. Dezrobirii nr. 118, bl. IS5, parter ( Magazinul de scaune ), prin fax la 0341815428 sau prin e-mail la scauneonline@gmail.com, pana la data de 30 aprilie 2016.